Aktuality KB Breza

III. kolo Viessmann pohára v biatlone

V dňoch 17.-18.februára 2018 v NBC Osrblie pokračovali biatlonové súťaže ďalším kolom. Tentokrát súťažili iba žiacke kategórie. Z našej trojice dosiahol najlepší výsledok Sebastián Belicaj (11-12r.), ktorí po čistej streľbe napokon obsadil 5.miesto. Eliška Smarkoňová (14-15r.) po dvoch chybách na strelnici skončila na 6.mieste. Sebastián Belicaj (14-15r.) obsadil 9.miesto. Výsledky sobota (stiahni tu). Foto: S.Belicaj na štarte rýchlostných pretekov (autor: R.Belicaj)

V nedeľu boli na programe nové preteky zamerané na obratnosť detí. Na súťažiacich čakali na trati rôzne prekážky (podlezenie prekážky, preskok prekážky, slalom, otočky...) a pre kategórie B a C aj jedna streľba v ľahu. Najmladší žiaci absolvovali namiesto streľby hod loptičkou na cieľ. Za každú nesplnenú úlohu dostávali 10 sekundovú penalizáciu. Z našich si najlepšie počínal Benjamín Belicaj, ktorý obsadil pekné 4.miesto. Eliška Smarkoňová skončila na 6.mieste a Sebastián Belicaj napokon vybojoval 8.miesto. Výsledky nedeľa (stiahni tu).

Majstrovstvá Slovenskej a Českej republiky v zimnom triatlone

Klub biatlonu Breza v spolupráci s OŠK Breza a obcou Breza usporiada dňa 24.februára 2018 spoločné majstrovstvá SR a ČR v zimnom triatlone. Pre neustále nevhodné snehové podmienky na Orave sme boli nútení preteky presunúť do Areálu bežeckého lyžovania na Štrbskom Plese. Prezentácia začína od 15:00 hod. (v rozhodcovskej veži), výklad pravidiel a popis tratí je od 16:45 hod. a následný štart všetkých kategórií bude už pri umelom osvetlení o 17:00 hod. Propozície (stiahni tu). Viac informácií u p. Petra Sitárika 0915 875 857, alebo email: peter.sitarik1@gmail.com. Aktuálny zoznam prihlásených k 18.2.2018 - 22:00hod. - (stiahni tu).

Po kliknutí na nasledujúci odkaz dostanete ďalšie aktuálne informácie. AKTUALITY!!!