Aktuality KB Breza

II. kolo Viessmann pohára - ďalšie dve víťazstvá Sebastiána Belicaja

V dňoch 10.-11.júna 2017 sa uskutočnilo II. kolo Viessmann pohára v letnom biatlone pre žiacke kategórie. Súťažilo sa na Sigorde pri Prešove.

V sobotných rýchlostných pretekoch si ďalšie tohtosezónne víťazstvo v kategórii 10-11 r. žiakov vybojoval Sebastián Belicaj, ktorý aj napriek dvom chybám na strelnici zdolal druhého A.Ottingera z Revúcej o 4 sekundy. V kategórii 14-15r. žiakov skončil Benjamín Belicaj so streľbou (3,3) na 12.mieste. Výsledky (stiahni tu).

V nedeľných pretekoch s hromadným štartom sa opäť darilo Sebastiánovi Belicajovi. Tentokrát pri streľbe minul iba jeden terč a zvíťazil s 35 sek. náskokom pred M.Sklenárikom z Revúcej. Benjamín Belicaj v kat. 14.-15.r. žiakov po pokazenej streľbe (5,4) skončil na 15.mieste. Výsledky (stiahni tu).

I.kolo Viessmann pohára v letnom biatlone

V dňoch 27.-28.5.2017 sa v Rajeckých Tepliciach uskutočnilo I.kolo Viessmann pohára v letnom biatlone pre žiacke kategórie. Foto: v strede Sebastián Belicaj - víťaz oboch víkendových pretekov (autor R.Belicaj)

V sobotných rýchlostných pretekoch sa spomedzi našich štyroch žiakov najviac darilo Sebastiánovi Belicajovi, ktorý po jednej chybe na strelnici predviedol výborný beh a s náskokom 23 sekúnd zvíťazil pred A.Ottingerom z Revúcej. V rovnakej kategórii obsadil Jakub Ferenčík po penalizácii až 13.miesto. V kategórii 14-15 roč. obsadil Benjamín Belicaj po streľbe (3,3) 11.miesto a Eliška Smarkoňová so streľbou (3,5) skončila na 14.mieste. Výsledky (stiahni tu).

V nedeľu sa súťažilo vo vytrvalostných pretekoch. Svoju výbornú formu potvrdil v kategórii 10-11 roč. žiakov Sebastián Belicaj, ktorý aj po jednej chybe na strelnici a 30 sekundovej prirážke dokázal poraziť druhého M.Sklenárika s čistou streľbou o jednu desatinu sekundy. Naši dvaja starší žiaci Benjamín Belicaj a Eliška Smarkoňová skončili po slabších výkonoch zhodne na 14.pozícii. Výsledky nedeľa (stiahni tu).

Po kliknutí na nasledujúci odkaz dostanete ďalšie aktuálne informácie. AKTUALITY!!!