Aktuality KB Breza

II. kolo Viessmann pohára - ďalšie dve víťazstvá Sebastiána Belicaja

 V dňoch 10.-11.júna 2017 sa uskutočnilo II. kolo Viessmann pohára v letnom biatlone pre žiacke kategórie. Súťažilo sa na Sigorde pri Prešove.

V sobotných rýchlostných pretekoch si ďalšie tohtosezónne víťazstvo v kategórii 10-11 r. žiakov vybojoval Sebastián Belicaj, ktorý aj napriek dvom chybám na strelnici zdolal druhého A.Ottingera z Revúcej o 4 sekundy. V kategórii 14-15r. žiakov skončil Benjamín Belicaj so streľbou (3,3) na 12.mieste. Výsledky (stiahni tu).

V nedeľných pretekoch s hromadným štartom sa opäť darilo Sebastiánovi Belicajovi. Tentokrát pri streľbe minul iba jeden terč a zvíťazil s 35 sek. náskokom pred M.Sklenárikom z Revúcej. Benjamín Belicaj v kat. 14.-15.r. žiakov po pokazenej streľbe (5,4) skončil na 15.mieste. Výsledky (stiahni tu).

Foto: Sebastián Belicaj s dvoma diplomami za víťazstvo

 

I.kolo Viessmann pohára v letnom biatlone

 V dňoch 27.-28.5.2017 sa v Rajeckých Tepliciach uskutočnilo I.kolo Viessmann pohára v letnom biatlone pre žiacke kategórie. Foto: v strede Sebastián Belicaj - víťaz oboch víkendových pretekov (autor R.Belicaj)

V sobotných rýchlostných pretekoch sa spomedzi našich štyroch žiakov najviac darilo Sebastiánovi Belicajovi, ktorý po jednej chybe na strelnici predviedol výborný beh a s náskokom 23 sekúnd zvíťazil pred A.Ottingerom z Revúcej. V rovnakej kategórii obsadil Jakub Ferenčík po penalizácii až 13.miesto. V kategórii 14-15 roč. obsadil Benjamín Belicaj po streľbe (3,3) 11.miesto a Eliška Smarkoňová so streľbou (3,5) skončila na 14.mieste. Výsledky (stiahni tu). 

V nedeľu sa súťažilo vo vytrvalostných pretekoch. Svoju výbornú formu potvrdil v kategórii 10-11 roč. žiakov Sebastián Belicaj, ktorý aj po jednej chybe na strelnici a 30 sekundovej prirážke dokázal poraziť druhého M.Sklenárika s čistou streľbou o jednu desatinu sekundy. Naši dvaja starší žiaci Benjamín Belicaj a Eliška Smarkoňová skončili po slabších výkonoch zhodne na 14.pozícii. Výsledky nedeľa (stiahni tu).


Po kliknutí na nasledujúci odkaz dostanete ďalšie aktuálne informácie. AKTUALITY!!!Rozvrh tréningov

Rozvrh tréningov si môžete pozrieť po stiahnutí: Rozvrh tréningovUznesenia členských schôdzí


Ku členským schôdzam sa dostanete kliknutím na nasledujúci odkaz: Zoznam schôdzí