Aktuality KB Breza

Cross Duatlon Malinô Brdo

Dňa 3.augusta 2019 sa na Malinom Brde pri Ružomberku konali preteky v kros duatlone. Cyklistická trať mala dĺžku 4,5 km a prevýšenie 375 m. Bežecká trať bola dlhá 4,6 km s prevýšením 102 metrov. Na štart sa postavilo až 122 pretekárov a náš klub reprezentovala trojica pretekárov. Najlepším výkonom z našich sa prezentoval ešte len 16 ročný Robko Judiak, ktorý bol po biku na krásnom druhom mieste, ale po behu klesol o dve priečky a napokon obsadil spomedzi všetkých pretekárov síce nepopulárne ale zároveň výborné 4.miesto. Vo svojej kategórii juniorov bol jasne najlepší. V kategórii veteránov V1 si veľmi dobre počínal aj Marek Voška ktorý skončil celkovo na 7.mieste, ale vo svojej kategórii obsadil krásne 3.miesto. Samko Florek sa po biku pohyboval v prvej polovici, ale pri behu si vyvrtol členok a s veľkým sebazaprením napokon preteky dokončil na 89.mieste. Výsledky nájdete na stránke vysledkovyservis.sk Foto: trojica našich pretekárov z ľava: Marek Voška, Samko Florek a Robko Judiak - autor KB Breza

Hrabovský cross triatlon

Dňa 28.júla 2019 sa konal 2.ročník Hrabovského cross triatlonu. Na štart sa v hlavných kategóriách postavilo 67 súťažiacich a náš klub reprezentovala štvorica pretekárov. V kategórii muži 50-59 rokov podal najlepší výkon náš Juraj Maxa, ktorý mal síce slabšiu plaveckú časť, ale všetko dobehol na biku a behu a napokon sa tešil z víťazstva. V kategórii muži 40-49 rokov obsadil Marek Voška pekné 5.miesto, keď ho o lepší výsledok pripravil slabší výkon na plaveckej časti. V kategórii žien do 34 rokov obsadila Michaela Maxová 4.miesto. Robko Judiak si chcel vyskúšať triatlonové preteky, ale nedokončil plaveckú časť a bol diskvalifikovaný. Výsledky (stiahni tu)

Žaškovský minimaratón

Dňa 7.júla 2019 sa v Žaškove konal už 48. ročník Žaškovského minimaratónu. Na štart sa dohromady postavilo 242 pretekárov vo všetkých kategóriách. Náš klub reprezentovala trojica pretekárov. Na trati 7,5 km podal najlepší výkon spomedzi všetkých súťažiacich náš Róbert Judiak v čase 28:01 min a Samuel Florek skončil celkovo tretí s časom 31:15 min.Vo svojej kategórii dorastencov obsadili prvé a druhé miesto. Na hlavnej trati s dĺžkou 10,5 km si Marek Voška v silnej konkurencii vybojoval celkové 15 miesto, ale vo svojej kategórii 40-49 roč. mužov skončil štvrtý.(spomedzi Slovákov bol však druhý). Výsledky (stiahni tu). Foto: najlepšia trojica v kategórii 16-17 ročných dorastencov - 1.miesto Róbert Judiak, 2.miesto Samuel Florek

Po kliknutí na nasledujúci odkaz dostanete ďalšie aktuálne informácie. AKTUALITY!!!